bauerfeind-spinova-osteo-titan1-web-gb
bauerfeind-spinova-osteo-titan2-web-gbbauerfeind-spinova-osteo-titan-detail4-web-gbbauerfeind-spinova-osteo-titan-detail3-web-gbbauerfeind-spinova-osteo-titan-detail1-web-gbbauerfeind-spinova-osteo-titan-detail2-web-gb

Spinova® Osteo

Spinova Osteo yra medicininės paskirties gaminys. Įtvaras skirtas stabilizuoti stuburą ir išlaikyti tiesią viršutinę kūno dalį.

479,00

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija:

Produkto aprašymas

Spinova® Osteo – tiesinantis įtvaras nugarai. Įtempimo dirželių sistema ir reklinatoriaus pagalba ištiesna viršutinę kūno dalį ir stabilizuoja stuburą. Jei žmogus susikūprina – reklinatorius skatina išsitiesti. Dėl šio nuolatinio ištiesinimo treniruojami ir stiprinami nugaros raumenys. Paminkštinti šoniniai kryžminiai dirželiai proprioceptiniais dirgikliais papildomai suteikia lateralinio stabilumo jausmą.
Rezultatas: tiesi laikysena ir užtikrinta eisena. Tai sumažina skausmus, kritimo riziką ir mažina lūžių pavojų. Įtvaras unikalus tuo, jog žemai dedamas dubens įtvaras nespaudžia pilvo ir krūtinės sričių, įtvaras pagamintas iš itin orui laidaus audinio. Spinova® Osteo tai įtvaras, kuris nevaržo judesių ir leidžia gyventi aktyvų gyvenimą.

Papildoma informacija

Reklinatoriaus dydis

S, M, L

Dubens įtvaro dydis

1, 2, 3, 4, 5, 6

Dydžio parinkimas

bauerfeind-spinova-osteo-measuring-instructions-english-cm-web

Indikacijos

  • Stabilūs stuburo lūžiai dėl osteoporozės
  • Osteoporozė
  • Skaudanti suapvalėjusi nugara
  • Raumenų nepakankamumas