Privatumo ir saugumo politika

Privatumo ir saugumo politika

Bauerfeind.lt tinklapis ypatingai vertina ir saugo jūsų teisę į asmeninę informaciją ir privatumą. Įmonė niekomet nepanaudos jūsų suteiktos informacijos apie save jums nepriimtiniems veiksmams ir visais būdais stengsis, kad šios informacijos suteikimas būtų jums tik naudingas ir jokiu būdu nesukeltų nepatogumų ar neigiamų pasekmių. Jūsų privatumas ir saugumas yra mūsų prioritetas.

 

Jūsų duomenų suteikimas mums

Bauerfeind.lt parduotuvė jums rekomenduoja prisiregistruoti , tad tai neišvengiamai įpareigoja jus suteikti mums savo asmeninius duomenis. Jūs galite pirkti ir nesiregistruodami, tačiau taip negalėsite pasinaudoti mūsų siūlomomis dovanų programomis bei akcijomis. Mūsų renkami duomenys apie jus yra konfidencialūs ir jūsų asmeninė informacija gali būti perduota tretiems asmenims tik tokiais atvejais , kai to neišvengiamai reikia jūsų užsakymo įvykdymui, jo gabenimo, grąžinimo ar kitų klausimų sprendimui.

 

Jūsų duomenų saugumas ir perdavimas tretiems asmenims

Jūsų asmeniniai duomenys, surinkti Bauerfeind.lt parduotuvės, siekiant kuo geriau ir efektyviau jus aptarnauti, yra saugomi Bauerfeind.lt parduotuvės, suteikiant aukščiausio lygmens apsaugos kriterijus. Surinkta informacija naudojama tik geresniam kliento aptarnavimui ir kitais LR teisės aktų numatytais atvejais.  Informacija gali būti perduota tretiems asmenims tik tokiais atvejais , kai to neišvengiamai reikia jūsų užsakymo įvykdymui, jo gabenimo, grąžinimo ar kitų klausimų sprendimui, taip pat LR teisės aktų numatytais atvejais.

 

Saugumo ir privatumo pastabos

Bauerfeind.lt  parduotuvė visais galimais būdais stengiasi išsaugoti jūsų privatumą ir saugumą, tačiau norėtų įspėti visus savo pirkėjus ir patiems būti budriems ir saugoti savo Bauerfeind.lt parduotuvės asmeniškai jam suteiktą informaciją. Pirkėjas turėtų atsakingai saugoti ir neskleisti nepatikimiems šaltiniams tokios informacijos kaip:

  1. Prisijungimo informacija
  2. Prisijungimo slaptažodžiai
  3. Sąskaitų numeriai
  4. Ir kita vertinga informacija, kuri galėtų būti panaudota pirkėjui nežinant ir prieš jį.