8960136183838

BAUERFEIND priežiūros putos (100ml)

Kojų odos priežiūros putos nešiojantiems kompresines kojines.

15,00

Produkto kodas: 26244300000000 Kategorijos: ,

Produkto aprašymas

Odos priežiūros putos su antimikrobine ir priešgrybeline apsauga, skirtos pėdoms ir kojoms. “Bauerfeind” priežiūros putos – tai paruoštos naudoti putos, skirtos kasdienei įtemptos ir ypač jautrios odos priežiūrai. Raminantis pantenolis gerina odos išvaizdą ir išsaugo jos fiziologinę struktūrą. Putų sudėtyje esantis poliheksanido ir betaino kompleksas apsaugo nuo daugeliui atsparių bakterijų (MRSA) ir grybelinių ligų sukėlėjų.

Savybės
Bauerfeind priežiūros putos ant odos palieka apsauginę antimikrobinę plėvelę, kuri apsaugo nuo nemalonaus kvapo ir apsaugo odą nuo mikrobų bei infekcijų sukėlėjų. “Bauerfeind” priežiūros putos – tai paruoštos naudoti putos, skirtos kasdienei įtemptos ir ypač jautrios odos priežiūrai. Dėl švelnios sudėties “Bauerfeind” priežiūros putos ypač tinka žmonėms, kuriems yra padidėjusi MRSA infekcijos rizika (pvz., diabetikams), ir alergiškiems žmonėms.

Naudojimas
Užtepkite Bauerfeind priežiūros putų ant kojų ir pėdų ir švelniai įmasažuokite. Jautriai odai rekomenduojama putas tepti ir ryte, ir vakare. Prieš užsimaudami kojines, palikite putas trumpam įsigerti į odą.

Atsargumo priemonės
Nenaudokite Bauerfeind priežiūros putų kartu su muilu, tepalais, aliejais ar geliais. Nenaudokite, jei esate alergiški bet kuriai sudedamajai daliai. Panaudoję buteliuką uždarykite ir saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Atidarytą buteliuką sunaudokite per 12 savaičių. Skirta tik išoriniam naudojimui – nenuryti.